BELYSNING / Bordslampor / Skrivbordslampor 12398340
nr 1239 8340
Skrivbordslampor
2 st. 1950-tal. Höjd: 29. Längd: 70 cm
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 mars 2019
kl 19:07:02
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
350 kr
400 kr
6